Пятница, 10 Мая 2024, 14:02

Приветствую Вас Гость

[ Новые сообщения · Игроделы · Правила · Поиск ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум игроделов » Записи участника » ANIK123 [41]
Результаты поиска
ANIK123Дата: Вторник, 05 Января 2010, 04:39 | Сообщение # 41 | Тема: Mortal kombat The Revenge Of Shang Tsung
частый гость
Сейчас нет на сайте
привет всем! ну я фанатик МК, ще досі памятаю, коли ще в дитинстві по 10 чол збирались в мене на турнір:)))
короч имхо 2д мк віджив своє...
раз вже щось мутити, так мож в 3д? Головне атмосферу відтворити... і фізику пореальніше (саме главне, як на мене, в файтингу), ну тіп рухи персонажів, бо ж ігрок на них то і дивиться, коли бавиться, а маріо нам не надо...
вроді понятно ізяснаю biggrin wacko tongue

Тільки що скачав бета-версію...............
скажу так: давно нічого путнього не бачив з мк-модів, тут я порадувався! smile
p.s: підрихтуйте grounder, вирніш його "блискавку": вона в повітрі ловить. я думаю це перебор - кітана навіть близько підійти не могла:)
disaster кльово зблизька мочиться іксом, але хир так підійдеш, думаю безполезно:)
ksylatron перший робот, якого обробили майже до невпізнання (не там колір поміняти, чи очі страшніші, а так радикально) за мою память:)
взагальному понравилось, хоча моя мисля вам пофігу smile я просто висказався як фанатик sega:)
і горо-сектора чекаю з нетерпінням biggrin

а взагалі може замутити такий мод, де не буде стандартних персонажів взагалі - суто збірка самих вдалих "нестандартів" з інших модів??? Я би побавився!!! tongue crazy




Сообщение отредактировал ANIK123 - Вторник, 05 Января 2010, 15:51
Форум игроделов » Записи участника » ANIK123 [41]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Все права сохранены. GcUp.ru © 2008-2024 Рейтинг